• Cellulit Burn

  Trening dla kobiet

  Cellulit Burn

  Opis treningu

  Innowacyjny system ćwiczeń które pozwolą Ci szybko ujędrnić ciało, pozbyć się cellulitu, efekty które zobaczysz w lustrze zaskoczą Cię samą.

 • Smooth & sexy

  Trening dla kobiet

  Smooth & sexy

  Opis treningu

  Zdobędziesz młodzieńczą sylwetkę, lepiej niż chirurg a przede wszystkim bez cięć zmieni Twoje ciało. Trening dla kobiet jest kompetentnie rozplanowany tak aby osiągnąć zamierzony cel, którym zazwyczaj jest zbicie wagi przy jednoczesnej poprawie sylwetki. Dlatego też rekomenduję połączenie ćwiczeń fitness, ruchowych …

 • Mass Building

  Trening dla mężczyzny

  Mass Building

  Opis treningu

  Zwiększy, wzmocni, rozbuduje Twoją objętość mięśni. Zbudowanie masy mięśniowej w rozsądnym czasie jest możliwe ale wymaga sporej determinacji. Pomogę Ci w tym. Zaplanuję tak ćwiczenia oraz dietę aby przyrost masy mięśniowej był racjonalny i systematyczny.

 • Trening zwiększający siłę

  Trening dla mężczyzny

  Trening zwiększający siłę

  Opis treningu

  Pozwoli Ci podnieść minimalne osiągnięcia, zyskasz brakującą siłę.

 • Trening na rzeźbę

  Trening dla mężczyzny

  Trening na rzeźbę

  Opis treningu

  Odsłoni Twoje mięśnie, pozbędziesz się zbędnej oponki przeszkadzającej na co dzień.

 • Trening Cardio

  ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową

  Trening Cardio

  Opis treningu

  Spali Twoją tkankę tłuszczową, wyszczupli ciało, odsłoni mięśnie, staniesz się gibki i elastyczny, jak za najmłodszych lat. Pozwolą Ci nie tylko wzmocnić organizm, ale też zredukować masę ciała. Powinny być one tak ułożone, by zmusić do pracy wszystkie grupy mięśni. Istotne tu jest również utrzymanie odpowiedniego tętna. Powinno ono równać się ok. 75 % tętna maksymalnego. W kontroli pomoże pulsometr.

 • Trening TRX

  pobudzi wszystkie Twoje mięśnie

  Opis treningu

  Urozmaicona forma treningu siłowego, połączona z elementami koordynacji ruchowej aby jeszcze lepiej poznać swoje ciało a efekty pojawiły się jeszcze szybciej.Co to jest TRX? Wszystko zostało zapoczątkowane przez Marines, którzy często zmieniali miejsce misji, często przebywali na statkach i nie zawsze mieli dostęp do sprzętu treningowego, a co gorsze przestrzeń do ćwiczenia była bardzo ograniczona. Chcąc pozostać w ciągłej formie, Randy Hetrick, wynalazca, zaczął używać kilku lin od spadochronu powiązanych gumami, początkowo do podciągania się. Z biegiem czasu ćwiczenia ewoluowały, podobnie jak sam TRX. Dziś mamy wszechstronny sprzęt, na którym możemy wykonywać wszystkie ćwiczenia używając ciężaru własnego ciała.

  TRX umożliwia urozmaicenie treningu siłowego i dodanie do niego jeszcze więcej nowych ćwiczeń. Czyni to go jeszcze bardziej intensywnym, a co za tym idzie jeszcze bardziej przybliży nam oczekiwany efekt. Wzmocni, rozbuduje i podkreśli twoje mięśnie, poprawi elastyczność jak i postawę ciała, a nawet pozwoli spalić niechciane kalorie. Możliwości jest bardzo dużo. Trening na TRX dzieli się na trening Cardio i Mass Bilding, o zróżnicowanym poziomie trudności dopasowanym do umiejętności jak i możliwości ćwiczącego. Z TRX’em możemy ćwiczyć wszędzie, jak i w każdym przedziale wiekowym, nie ma żadnych ograniczeń.

 • Trening Crossfit

  wydolność, siła, koordynacja

  Trening Crossfit

  Opis treningu

  Popularny w USA, dostępny także w Polsce. Trening szybko wpłynie na Twoją wydolność, siłę, koordynację w krótkim czasie. Zrzucisz nie tylko zbędne kilogramy ale też poprawisz swoją figurę. Crossfit jest uniwersalnym treningiem dostępnym dla każdego, bez zróżnicowania poziomu doświadczenia czy sprawności fizycznej. Podejmij wyzwanie już dziś!

 • Trening w plenerze / u Ciebie w domu

  dziś dzwonisz jutro już trenujemy

  Trening w plenerze / u Ciebie w domu

  Opis treningu

  Nie masz czasu na „wycieczkę” do klubu fitness? Jesteś bardzo zapracowany czy szukasz ciągłych wymówek aby tylko nie rozpocząć treningów? Nic prostszego, na to też mam rozwiązanie, dziś dzwonisz jutro już trenujemy u Ciebie. Trening jest tak samo wydajny – pozwoli Ci zmienić Twoją sylwetkę. Natomiast ja, niczym Twój osobisty doradca zadbam aby Twoje życie było jeszcze zdrowsze.

 • Trening Seniora

  W zdrowym ciele zdrowy duch

  Trening Seniora

  Opis treningu

  Nigdy nie jest za późno aby rozpocząć przygodę z sportem. Nie ma górnej granicy wiekowej, a dzięki mojej pomocy masz pewność że nic złego nie spotka Cię na treningu. Trening seniora, podobnie jak i pozostałe jest dopasowywany do indywidualnych możliwości osoby ćwiczącej, przebywając z Tobą całą godzinę zadbam nie tylko o Twoje bezpieczeństwo ale także wysiłek na odpowiednim poziomie. Pamiętaj Twoje zdrowie jest dla mnie priorytetem.