trener-osobisty1

Trener osobisty,

gwarancja wymarzonej sylwetki.

Fan aktywnego i zdrowego trybu życia. Od najmłodszych lat związany z sportem i walką o lepszą sylwetkę. Karate, kick-boxing, ergometr wioślarski, tenis czy treningi siłowe to dziedziny ciągle pojawiające się w moich aktywnościach sportowych.

Choć dziś, może wydawać się to Tobie nie realne, przeszedłem drogę na początku, której stoisz właśnie Ty. Pozbywając się dużej nadwagi zrozumiałem, jak ważne jest połączenie treningu z właściwym odżywianiem i pozytywnym nastawieniem, wiarą w to, że sukces przyjdzie. Dlatego, jako Twój trener najlepiej zrozumiem Ciebie w chwilach zwątpienia.

Dziś zarażam swoim podejściem podopiecznych. Treningi, już od ponad 10 lat wykonuje z pasją do poznawania nowych ludzi a tym samym rozwoju w nich zdrowego trybu życia. Ogromną radość sprawiają mi wspólnie osiągane sukcesy, bo wtedy uczucie misji zostaje wypełnione.

Podczas zajęć stosuje połączenie treningu siłowego z funkcjonalnym, tak aby redukcja wagi postępowała zgodnie z rozwojem mięśni i poprawą sprawności ruchowej całego ciała.