• Trening z trenerem personalnym, czy aby warto?

  Jeżeli nie lubisz chodzić na siłownię, a zależy Tobie aby szybko wymodelować ciało i uzyskać figurę modelki, dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się właśnie z trenerem personalnym.
  Wiele osób zastanawia się czy nie fanaberia i czy na pewno jest sens?

  Trening personalny jest droższy od zajęć w grupie to prawda, ale pozwala za to znacznie szybciej osiągnąć wymarzony cel.

  Trening personalny jest dużo lepszym rozwiązaniem od zajęć w grupie ponieważ zajęcia zawsze będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas zajęć indywidualnych trener zawsze dopasuje je pod kątem wieku, kondycji i budowy ciała.

  Trening indywidualny jest znacznie intensywniejszy od zajęć w grupie. Podczas takiego treningu nie ma miejsca na taryfę ulgową, trener zawsze dokręci śrubę w odpowiednim momencie ;). Treningi personalne są zawsze „szyte na miarę” trenującego. Treningi grupowe natomiast zawsze są programowane tak, aby wszyscy dali radę, dlatego nie zawsze muszą być dla nas najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy, każdy organizm jest inny i każdy organizm ma inne możliwości.
  Jeżeli do tej pory brakowało Tobie motywacji to właśnie trener zadba o to abyś w wyznaczonym terminie odbył swój trening a w momencie zwątpienia wskaże cele na których Tobie tak zależy, motywując do działania.

  Oddając się pod opiekę trenerowi masz gwarancje od pierwszych zajęć podążania właściwą drogą, bez narażania siebie na kontuzje czy rozczarowanie spowodowane brakiem efektów. Pamiętaj nie samą dietą człowiek żyje J

  Nie bój się korzystać z pomocy specjalisty. Zacznij od napisania jednego maila, resztą pokieruję sam J

   

   

   

Leave a reply

Cancel reply